کامپیوتر

جدیدترین واتر کولرهای کولرمستر معرفی شدند

کولرمستر اعضای جدید خانواده واتر کولرهای خود را با سه مدل جدید (ML240 Illusion در دو نسخه و ML360) معرفی کرد. این شرکت راهکارهای جدیدی برای خنک کردن پردازنده‌ها ارائه کرده است که در ابعاد ۲۴۰ و ۳۶۰ میلیمتری در دسترس قرار خواهند گرفت.

این خانواده جدید با پسوند Illusion در کنار دیگر واتر کولرهای کولرمستر قرار خواهند گرفت. واتر کولرهای ML240، ML360 و ML240 White Edition همگی یک وجه مشترک متمایز نسبت به محصولات پیشین کولر مستر دارند و آن هم افزایش استفاده از LEDهای نورپردازی در آنها است.

جدیدترین واتر کولرهای کولرمستر معرفی شدند

مشخصات سری ML240 Illusion و ML360 Illusion

پمپ این واتر کولرها به تنهایی شامل ۱۲ عدد LED از نوع ARGB می‌شود که به لطف شفاف بودن دیواره این پمپ جلوه زیبایی از خود به نمایش خواهند گذاشت. همچنین همه این مدل‌ها به همراه فن‌های سری MasterFan MF120 Halo در داخل جعبه عرضه خواهند شد که آنها هم دو رشته ۲۴ عددی LED از نوع ARGB دارند. از آنجاییکه این LEDها از نوع ARGB  هستند، کاربران می‎توانند آنها را از طریق نسل دوم کنترلر RGB داخل جعبه و نرم‌افزار MasterPlus+  کولر مستر به سلیقه خود شخصی سازی کنند.

در حال حاضر اطلاعاتی از سوکت‌های پشتیبانی شده در این سری در دسترس نیست، اما به نظر نمی‎رسد با توجه به سابقه شرکت کولر مستر در زمینه تولید واتر کولر، شاهد نقصی در این زمینه باشیم.

جدیدترین واتر کولرهای کولرمستر معرفی شدند

MasterLiquid ML240 Illusion و MasterLiquid ML240 Illusion White Edition به زودی و با قیمت پایه ۱۱۹٫۹۹ یورو راهی بازار خواهند شد. قیمت واتر کولر MasterLiquid ML360 Illusion هم ۱۳۹٫۹۹ یورو خواهد بود. به جز اینکه هنوز زمانبندی دقیقی برای عرضه این محصولات به بازار مشخص نشده است، نکته جالب توجه دیگر درخصوص نسخه سفید ML240 رنگ خاکستری پایه هدر آنست که به همین سرعت توجهات فراوانی را به خود جلب کرده و موجب گفتگوهای کاربران درباره این واتر کولر در شبکه‌های اجتماعی شده است. عدم وجود مدل ۲۸۰ میلیمتری در این سری جدید نیز می‌تواند به دلیل صرفه‌جویی هزینه کولرمستر در گنجاندن فن‌های متفاوت ۱۴۰ میلیمتری در این خانواده باشد.

جدیدترین واتر کولرهای کولرمستر معرفی شدند

منبع

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا