کامپیوتر

مانیتورهای گیمینگ MSI با پنل های سامسونگ؛ نهایت کارایی برای گیمرها

شرکت سامسونگ الکترونیک، سازنده پنل های مانیتورهای برندهای بسیاری از جمله MSI است؛ برند Smsung به تنهایی بزرگترین فروشنده تلویزیون و بزرگترین سازنده مانیتورهای منحنی در جهان است. این غول کره ای برای همکاری بیشتر با MSI، اعلام آمادگی کرده است.

شرکت MSI چندیست که پا به دنیای مانیتورهای گیمینگ نهاده و البته با دستاوردهای خود، در این راه خوب درخشیده است. شرکت سامسونگ سازنده پنل مانیتورهای گیمینگ MSI است. پنل های منحنی MSI تماما با درجه انحنای ۱۵۰۰R و ۱۸۰۰R تولید شده و زاویه ۱۷۸ درجه ای برای تمامی پنل ها تائید شده است.

سامسونگ تائید کرد که در ساخت پنل گیمینگ برای MSI، نهایت عملکرد و دقت را در نظر گرفته و قطعا گیمرها یک گیم پلی کم نظیر را با این مانیتورها تجربه خواهند کرد. مانیتورهای گیمینگ MSI از ابعاد ۲۴ تا ۳۴ اینچ تولید می شوند. یکی از مدیران Samsung با حضور در کامپیوتکس امسال و غرفه MSI، از تولید مشترک مانیتورهایی مانند Optix MPG341CQR ابراز افتخار کرد.

 مانیتورهای گیمینگ MSI با پنل های سامسونگ؛ نهایت کارایی برای گیمرها

Optix MPG341CQR از پرچمداران MSI است که با پنل منحنی (۱۸۰۰R) طراحی شده است. این مانیتور ۳۴ اینچی دارای فرکانس موثر ۱۴۴ هرتز بوده و منوی کاربری آن تماما با ماوس قابل کنترل بوده و به شکل یک برنامه نرم افزاری درآمده است. MPG341CQR اولین مانیتور گیمینگ جهان با قابلیت هوش مصنوعی (AI) و تشخیص چهره است. مهارت مهندسی سامسونگ به همراه نوآوری های MSI، ترکیب یک محصول خیره کننده را خواهد داد؛ این ۲ شرکت در آینده نزدیک محصولات جدید خود را راهی بازار خواهند کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا