وب و اینترنت

نفوذ به 4600 سایت و سرقت اطلاعات مالی کاربران توسط هکرها

براساس گزارش های منتشر شده مشخص شده است که گروهی از هکرها به کدهای وبسایت ها نفوذ کردند و توانستند کدهایی مخرب را به سایت ها وارد کنند و در نهایت اطلاعات میلیون ها کاربر را سرقت کرده اند. در واقع بر اساس بررسی ها، هکرها فایل های جاوا اسکریپت مخربی را به سایت ها وارد کردند و از این طریق اطلاعات میلیون کاربر از 4600 سایت را ربودند که این موضوع باعث ضررهای مالی نیز شد. در ادامه جزییات بیشتر را ارائه خواهیم کرد.

نفوذ هکرها به 4600 وبسایت

 نفوذ به 4600 سایت و سرقت اطلاعات مالی کاربران توسط هکرها

همانطور که اشاره کرده ایم، هکر ها به 4600 سایت نفوذ کرده اند و اطلاعات مالی کاربران را به سرقت برده اند و نکته مهم اینجاست که این هکر همچنان ادامه دارد و و هنوز اطلاعات کاربران زیادی در حال دزدیده شدن است. این گزارش هک توسط گروه امنیتی sanguine security اعلام شده است و محققان زیادی این موضوع را تایید کرده اند. بر اساس گزارش های منتشر شده هنوز نحوه نفوذ هکرها به این سایت ها مشخص نشده و جزییاتی در این زمینه در دست نیست. اما اطلاعات کاربران از صفحات خرید و صفحات ورود به سیستم دزدیده شده است و هنوز این خطر کاربران را تهدید می کند. در حال حاضر این موضوع در حال بررسی است و محققان سعی دارند تا از این حملات و ربوده شدن اطلاعات بیشتر جلوگیری نمایند.

اخیرا هک های زیادی صورت می گیرد که به طور کلی امنیت را به زیر سوال برده و کاربران را نگران کرده است. از سوی دیگر انگیزه هکرها هنوز مشخص نیست و هیچ گروهی از هکرها مسئولیت این حملات را به عهده نگرفته اند. این حمله یکی از مهم ترین حملات رخ داده است زیرا فرم موجود در سایت ها را به خطر انداخته و نفوذ کرده است. می تاون گفت که این حملات بیشتر در سایت هایی کوچک صورت گرفته است و در این میان سایت های افزونه ها و پشتیبانی های آنلاین یا حتی سایت های تحلیلی بیشترین آسیب را از این حملات دیده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا