کامپیوتر

GALAX با SSDهای پر سرعت HOF وارد رقابت با حرفه ای ها می شود

کمپانی صاحب نام GALAX که در تولید کارت گرافیک به اسم و رسم رسیده است، چندی است که وارد حوزه درایو های SSD آن هم از نوع حرفه ای اش شده است! این شرکت به تازگی سالید درایو های GALAX HOF را معرفی کرده است.
سالید های GALAX HOF از نوع M.2 و PCI-E نوع توسعه بوده و در ظرفیت های ۵۱۲ گیگابایت، ۱ ترابایت و ۲ ترابایت تولید می شوند. این خانواده به کنترلر Phison PS5012-E12 مجهز بوده و با پشتیبانی از پروتکل NVME 1.3، به باس PCIe 3.1 x4 متصل می شوند. بر روی آنها به مانند دیگر محصولات سری HOF یک هیت سینک با رنگ آمیزی سفید نصب شده است.

در نسخه اسلاتی آنها، در کنار هیت سینک نیز دیودهای LED برای جذابت بصری به کار رفته است. GALAX در این سری Toshiba BiCS 3D NAND نوع ۶۴ لایه بهره گرفته است. به گفته GALAX، سرعت خواندن در هر ۳ عضو GOF به ۳۴۰۰ مگابایت در ثانیه می رسد. سرعت نوشتن نیز بسته به ظرفیت، به ترتیب ۲ گیگابایت در ثانیه برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی و ۲٫۸ گیگابایت برای مدل های ۱ و ۲ ترابایتی است.

SSD

این شرکت برای حافظه کش از نوع SLC بهره برده و حافظه DRAM نیز در هر ۳ مدل لحاظ شده است. سرعت دستورات تصادفی بر اساس معیار ۴K در سالید های زیبا و قدرتمند سری GALAX HOF، برابر با ۴۰۰K IOPS تا ۶۶۰K IOPS است. در حال حاضر به قیمت گذاری دقیق این محصولات اشاره نشده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا